Tarkett

Tarkett to francuska firma, która istnieje już od 130 lat. Od początku działalności marka otworzyła filie na całym świecie, co stawia ją współcześnie na pozycji lidera w produkcji i dystrybucji nowoczesnych wykładzin. Tarkett od wielu lat dostarcza wysokiej jakości podłogi do domów prywatnych, obiektów sportowych i budynków użyteczności publicznej, zyskując tym samym zaufanie klientów na arenie międzynarodowej. Misją firmy jest zapewnienie ciągłych dostaw wykładzin, które spełniają najwyższe kryteria jakości. Dlatego stale udoskonala swoje produkty poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii produkcyjnych.

W ofercie Tarkett można znaleźć:

  • wykładziny winylowe,
  • wykładziny kauczukowe,
  • wykładziny dywanowe,
  • linoleum,
  • panele laminowane,
  • panele drewniane.

Tak duża różnorodność produktów sprawia, że z oferty firmy Tarkett korzystają klienci prywatni oraz instytucjonalni. Podłogi charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zapewniają odpowiedni poziom izolacji termicznej oraz akustycznej.

Tarkett w Perform

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych systemów podłogowych marki Tarkett. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość nowości w branży, jesteśmy w stanie doradzać klientom w wyborze najlepszego rozwiązania dla domu czy biura. Stale poszerzamy asortyment o nowe produkty marki Tarkett, oferując trwałe i eleganckie wykładziny oraz całe systemy podłogowe. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą marki Tarkett dostępnej w sprzedaży oraz konsultacji z naszą doświadczoną kadrą pracowników.

UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!

Skontaktuj się z nami!

3 + 15 =

Perform