Montaż i usługi

Montaż

Montaż oferowanych przez nas wykładzin to kompleksowa usługa, która realizowana jest przez nas od projektu do ostatecznego wykonania. Wszystkie etapy dostosowane są do rodzaju układanej wykładziny oraz do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym jest układana. Dzięki temu każda realizowana przez nas usługa jest indywidualnie dostosowana do klienta. Wykonujemy montaż wykładzin na każdym rodzaju podłoża, nie boimy się trudnych wyzwań i nietypowych wymagań klientów. Używamy do tego celu specjalistycznych urządzeń, dzięki czemu czas usługi skrócony jest do minimum. Montaż wykładzin wykonujemy zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach publicznych, komercyjnych i biurach. Dbamy o najwyższą jakość oraz zadowolenie naszych klientów, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam to zagwarantować.

Konserwacja

Konserwacja układanych przez nas wykładzin odbywa się zgodnie z wymaganiami materiału, z którego są one wykonane. Częstotliwość i procedury konserwacyjne również dostosowywane są do rodzaju wykładziny. Podejmowane przez nas działania pozwalają przywrócić podłodze pierwotny wygląd i zabezpieczyć je przed działaniem niekorzystnych czynników. Konserwacja wykładzin obejmuje czynności, które mają na celu uchronić powierzchnię przed uszkodzeniem i jak najdłużej zachować ją w doskonałej formie. Do konserwacji używamy specjalnych metod i preparatów, które są jednocześnie skuteczne i bezpieczne dla wykładziny. Pozwala to na konserwację nawet najbardziej wymagających materiałów.

Pranie

Pranie wykładzin dywanowych jest niezwykle ważne jeżeli chodzi o przedłużenie ich trwałości i żywotności czy zachowanie ich w dobrym stanie i estetycznym wyglądzie. Ważne jednak, by wykonywać to w sposób odpowiedni do rodzaju materiału, z którego wykładzina jest wykonana. Należy odpowiednio dobrać detergenty i ilość zastosowanej wody. Pranie wykładzin przeprowadzamy z użyciem specjalnych urządzeń oraz profesjonalnych środków czystości. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć nawet trudne zabrudzenia, jednocześnie nie narażając wykładziny na odbarwienie lub uszkodzenie. Regularne pranie wykładzin pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu oraz bakterii i drobnoustrojów, co jest szczególne ważne w przypadku alergików. Podłoga po czyszczeniu jest pachnąca i ma żywsze kolory, a specjalnie dobrane detergenty pozwalają zabezpieczyć ją na przyszłość.

UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!

 

Skontaktuj się z nami!

3 + 8 =

Perform