Wykładziny

Wykładziny

Oferujemy szeroki wybór materiałów, z którego wykonane są nasze wykładziny. Dzięki temu każdy nasz klient może wybrać odpowiedni dla siebie produkt uwzględniając jego wygląd, trwałość i przeznaczenie.

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe, dostępne w rolce lub płytce, to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne do mieszkań, domów i biur. Pozwalają wypełnić całą powierzchnię podłogi. Izolują termicznie i dźwiękowo. Powodują, że pomieszczenie staje się przyjemne i przytulne.


Wykładziny dywanowe w rolce

Wykładziny dywanowe w rolce to duży wybór różnorodnych wzorów i kolorów wykładzin. Dzięki formie rolki można dowolnie dopasować długość potrzebnej wykładziny, a to daje znacznie większe możliwości dopasowania wymiarów do pomieszczenia.Wykładziny dywanowe w płytce

Wykładziny dywanowe w płytce to gotowe, okrojone i wykończone wykładziny, które od razu można wykorzystać w pomieszczeniu. Nie trzeba ich przycinać i dopasowywać. Dostępne są w określonych wymiarach, a wszystkie ich brzegi są zabezpieczone.


Wykładziny elastyczne

Wykładziny elastyczne doskonale sprawdzają się w różnorodnych miejscach publicznych. Łatwo utrzymać je w czystości, co powoduje, że w całym budynku zachowana zostaje czystość. Są bardzo wytrzymałe, trwałe i odporne na zniszczenia. Stosuje się je głównie tam, gdzie okresowo przebywa dużo ludzi, jak np. w urzędach, szkołach czy innych placówkach oświatowych.


Wykładziny elastyczne PCV

Wykładziny elastyczne PCV to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, komfort i użyteczność. Wykładziny są dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach. Doskonałe na każdą powierzchnię.Wykładziny elastyczne kauczuk

Elastyczne wykładziny kauczukowe to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykładzin. Są elastyczne, trwałe i bardzo wytrzymałe. Doskonale wyglądają i świetnie się prezentują.Wykładziny elastyczne linoleum

Wykładziny linoleum to połączenie użyteczności i estetyki. Doskonale się sprawdzają, bardzo łatwo zachować ich czystość. Pomagają w utrzymaniu porządku nawet na dużych powierzchniach.


Panele LVT

Panele LVT to płytki, które doskonale imitują swoim wyglądem drewno lub kamień. Dzięki temu każde wnętrze może wyglądać luksusowo, bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów na tego rodzaju wykończenie. Płytki LVT można stosować zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i w biurach, przychodniach i gabinetach. Wyglądają bardzo efektownie.


Panele LVT

Nowoczesne i bardzo eleganckie panele LVT. Doskonale wyglądają, świetnie się prezentują i są wyjątkowo trwałe. To najlepszy wybór do wnętrz eleganckich o ekskluzywnym charakterze.


UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!

 

Skontaktuj się z nami!

14 + 15 =

Perform