Wycieraczki aluminiowe

Wycieraczki aluminiowe

Wykładzina przed wejściem do budynku to praktyczne rozwiązanie, jednak wiele osób z niego rezygnuje, ze względu na estetykę. Tradycyjna wycieraczka nie zawsze prezentuje się elegancko i pasuje do pozostałej architektury budynku, a rezygnacja z niej wiąże się z koniecznością ciągłego sprzątania. Rozwiązaniem tego problemu mogą być wycieraczki aluminiowe, które łącza w sobie walory estetyczne i praktyczne. Ten wariant jest najczęściej stosowany w przypadku obiektów publicznych, komercyjnych i o dużym natężeniu ruchu, jednak coraz częściej wycieraczki aluminiowe można spotkać przed domami.

Wycieraczki aluminiowe – Warszawa

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór wykładzin obiektowych, które są dopracowane pod kątem wyglądu i funkcjonalności. Posiadamy między innymi wycieraczki gumowe o różnym wykończeniu, a także wycieraczki aluminiowe, które cieszą się zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów. Ze względu na połączenie materiału czyszczącego i aluminiowych profili, ten typ wycieraczek najlepiej sprawdzi się w często uczęszczanych miejscach. Dlaczego warto postawić na wycieraczki aluminiowe?

  • elegancko się prezentują,
  • są trwałe i odporne nawet na intensywne użytkowanie,
  • występują w różnych kształtach i rozmiarach,
  • ułatwiają oczyszczenie podeszwy ze śniegu, błota i zalegającego brudu,
  • są wygodne w czyszczeniu,
  • zabezpieczają podłogę przed uszkodzeniem mechanicznym.

Wycieraczki aluminiowe to doskonały wybór, jeżeli chodzi o wykładzinę wejściową. Zajmujemy się ich sprzedażą i montażem u klientów na terenie Warszawy i okolic. Chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązania do domu, biura i zakładu pracy, aby wycieraczka aluminiowa stanowiła także uzupełnienie wyglądu drzwi wejściowych.Posiadamy wycieraczki o różnym wzornictwie, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji i odpowiednio zabezpieczą przed zabrudzeniem.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!

Skontaktuj się z nami!

4 + 2 =

Perform