Gerflor

Gerflor – najlepszy przewodnik po świecie rozwiązań podłogowych

Grupa Gerflor specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu systemów podłóg elastycznych o zróżnicowanym przeznaczeniu. W ofercie Grupy znajdziecie Państwo:

  • komercyjne rozwiązania podłogowe,
  • podłogi sportowe,
  • domowe systemy podłogowe.

Komercyjne rozwiązania podłogowe

Oferta komercyjnych rozwiązań obejmuje standardowe systemy podłóg elastycznych dla biur, przestrzeni komercyjnych i usługowych, ośrodków służby zdrowia, placówek oświatowych i wielu innych, a także innowacyjne panele winylowe.

Podłogi sportowe

Oferta podłóg sportowych obejmuje elastyczne systemy podłogowe przeznaczone do eksploatacji w ośrodkach i centrach sportowych. Należą do nich m.in.: system Taraflex, system Lesiure, podłogi twarde i boiska zewnętrzne.

Domowe systemy podłogowe

System domowe Gerflor charakteryzuje mnogość możliwości montażu, dzięki czemu mogą być aplikowane bezpośrednio na większości podłóż. To także doskonałe systemy do pomieszczeń mokrych, a więc łazienek, kuchni czy domowych pralni. Charakteryzują się również doskonałymi parametrami akustycznymi.

Rozwiązania Gerflor w Perform

Jesteśmy renomowanym sprzedawcą i dystrybutorem rozwiązań podłogowych marki Gerflor. W asortymencie posiadamy komercyjne systemy podłogowe tego producenta, jak i rozwiązania projektowane i wykonywane z myślą o budownictwie mieszkalnym. Klientów poszukujących rozwiązań oferujących doskonałą relację jakości do ceny, zapraszamy do bliższego zapoznania się z podłogami Gerflor.

UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!

Skontaktuj się z nami!

14 + 14 =

Perform